ASM

Diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3992":
sgt. 1.class BURNETT
zdarec zvu vás na akci do Holčovic (cca 50km od opavy směr jeseník) která je tuto sobotu což je 13.11.2010 sraz je v 7:30 za školou v holčovicích jde o akce kdy proti sobě stojí SFOR a srbské jednotky tudíž jde o akci na motivy válce v jugošce v 90tých letech. více infa haarm@seznam.cz
airsoftmag
Ahoj, rozjeli jsme airsoftový magazín plný informací, budeme rádi, když přidáte odkaz na web, díky za podporu. Odkaz: www.airsoftmag.cz.
hub081
Jméném airsoftového týmu ATZ bych Vás chtěl pozvat na dvoudenní akci Day of Day´s.Bližší informace a registrace na www.dayofdays.ic.czVŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI!

pipe
Zdravím, byl bych rád, kdyby jste se podívali zde NEJDE O SPAM ANI NIC PODOBNÉHO JEN INZERÁT:

http://www.legion-2rep4cie.ic.cz/

a odkaz přeposlali svým známým a podobně, KONČÍM SE SOFTEM, a potřebuji se toho všeho rychle zbavit, proto jsem zvolil i tuhle formu, která může někoho obtěžovat, ale přesto prosím, projděte si to a v případě zájmu o cokoli mi dejte vědět na :

j.pipe@seznam.czDěkuju za Váš čas.
Dark WolF S.G.I
Zdravím, Team S.G.I vás srdečně zve na akci Černé Zlato 2 - Wendetta která se koná 15.5.2010 (sobota) od 10:00 ve Velkém Poříčí. Místo srazu, info, scénář, GPS najdete na http://www.sgi.7x.cz/akce/cerne-zlato-2-wendeta.html těšíme se na vás!
straka
neni problem staci napsat aspon 4 dny predem na nase team forum a my se zaridim smiley
Softakum Zdar
Packing
smileyPozde jsme precetli ale dali bi sme nekdy soft..
strakous
zdar lidi kolik zvas este zije us sme svama dluho nesoftili hej co takhle v nedelu 31,5 v ludgerach v lese sraz u mmotelu taxi kolem 9,00 jestli chcete tak doraztesmiley
Folty
Hoj jsme new as team kukněte na náš web http://padfor.7x.cz/ smiley softu zdar

1  
2  
3  
4  
5  

 
AIRSOFT TEAM MARKVARTOVICE